wmig.pl

Link z menu na stronę

Z, działu typu: PRODUKCJA USŁUGI HANDEL, z, branży, ewentualnie z podbranży, z województwa, z, miejscowości, z nazwy firmy. Jeden link, na jeden miesiąc 300,00 zł. Firma ma też opis tekstowy zamieszczony w BAZA FIRM, który zawiera: nazwę, adres, telefony, e-maile, ofertę hasłowo i grafikę. Też jakieś dodatkowe hasła przydatne do wyszukiwania. W, mojej "wyszukiwarce" zawsze będziesz na swoim miejscu i pod konkretnym hasłem w swojej miejscowości albo województwie. I, co ważniejsze, nie musisz płacić za każde słowo. 

Nazwa firmy jako link na stronę. Plus krótki opis. Tłem może być kolor albo jakaś grafika. Ten wpis jest po to, żeby wyszukiwarki kierowały na stronę. Link główny to link z rozsuwanego menu opisanego nazwą firmy albo jej adresem strony internetowej. Czyli, u góry, w menu. Na przykład w Dolnośląskie jest podmenu Świebodzice, tu w podmenu byłaby nazwa firmy albo jej adres internetowy - po kliknięciu wchodzi się na stronę firmy. 

Przykład: TEL i NET Krzysztof Kwaśniewski - telinet.pl - podstrony internetowe dla firm - na moich stronach, albo osobno - na moich adresach, albo na własnym adresie firmy. 

Szukaj