wmig.pl

Wmig.pl to strona promocyjno-reklamowa - dla firm, zespołów artystycznych, grup wyznaniowych, ośrodków wypoczynkowych, legalnych partii, samorządowców, wyborów i innych form działalności. 

Subdomeny.

Adres wmig.pl jest łatwy do zapamiętania. I, o to chodzi. Dlaczego to ważne? Bo można mieć dodatkowy adres internetowy jako tak zwaną subdomenę. Można zapytać - po co? Głównie po to, żeby ułatwić. Głównie komuś, kto nie ma do czynienia na codzień z adresem interentowym czyjejś firmy i widzi go tylko na samochodzie, albo na banerze, albo na innej reklamie, którą widzi tylko przez moment. Jeżeli adres jest prosty to łatwo go zapamiętać. Ale, jeżeli jest chociaż trochę skomplikowany to fakt, że ktoś go zobaczy nie przekłada się na to, że, go zapamięta. A, przecież po to taki adres jest na reklamie. Można temu zaradzić wykupując subdomenę. Na przykład na którymś z moich adresów. Dlaczego subdomena na moim adresie jest lepsza od dodatkowej domeny z inną końcówką? Chodzi o to by adres domeny rzucał się w pamięć. Adres wmig.pl jest łatwo zapamiętywalny. To oznacza, że, ktoś, kto zauważy choćby końcówkę subdomeny, czyli mój adres łatwo go sobie przypomni gdy będzie chciał przypomnieć sobie adres strony, który widział. Do tego, każda subdomena na moim adresie będzie ujęta w wykazie wykupionych subdomen. Z, przekierowaniem na główny adres strony, jeżeli będzie takie przekierowanie. Do tego, im więcej takich subdomen będzie, tym łatwiej będzie zapamiętać daną subdomenę albo moją domenę. Oczywiście to wymaga reklamowania adresu subdomeny, ale to chyba niewielki wysiłek, który można wykonać, żeby strona www była częściej oglądana. Na moich domenach można mieć różne przedrostki. Na przykład jako nazwę firmy, jako imię, jako produkt, jako jakiś skrót, jako jakieś hasło itp. Przykład: okna.wmig.pl, stolarz.wmig.pl, trzy.wmig.pl. Można sobie wykupić taką subdomenę i mieć na niej dodatkową stronę www, albo jako przekierowanie na adres głównej strony, albo jako przekierowanie na stronę tak, żeby wyświetlała się też pod subdomeną. Koszt subdomeny na cały rok to 200,00 zł. Póki co, bez vat. To niewielka kwota, która może dać sporo zadowolenia jeżeli ktoś zainwestuje ją w subdomenę i dopisze do swoich reklam. Zapraszam do inwestowania w swoją subdomenę na domenie wmig.pl.

P.S. Widziałem, że nawet producenci materiałów budowlanych zastosowali w nazwie swoich wyrobów taki zwrot. Tak więc subdomena z końcówką wmig.pl już sama w sobie  jest czymś wyjątkowym. A, adres wmig.pl jest chyba pierwszym i, to już chyba od dwudziestu lat albo więcej, takim adresem. Jako pierwszy i jedyny zarejstrowałem tę domenę. Już samo to ma sporą wartość. Wiele ważniejszych domen ma krótszy staż.

W, sumie domena mogłaby być na sprzedaż. Tyle, że cena jest na tyle wysoka, że pewnie nikt nie chce tyle zapłacić za samo posiadanie adresu domeny, która i tak nie byłaby na stałe jego własnością. W, porównaniu z ceną domeny cena subdomeny jest niewątpliwie niska i przystępna.
Szukaj